Aynı Gün Kargo Karar veremiyorsanız, sevdiklerinize HEDİYE ÇEKİ armağan edin... HEDİYE ÇEKLERİ

Garanti & İade Şartları

Bebekdünyasi.com 'dan sipariş verdiğiniz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında bulunmaktadır.Arızalı ürünü faturası veya garanti belgesi ile birlikte en yakında bulunan yetkili firmaya götürmeniz gerekmektedir.Bünyemizde bulunan teknik servis yoktur.Bize gönderdiğiniz arızalı ürünleri sizin adınıza yetkili firmalara gönderimini sağlamaktayız.Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli tarafına aittir.


Ürün İade Süresi

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri: Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 7 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ancak 30 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz ya da ürün bedeli kadar bebekdünyası alışveriş çeki alabilirsiniz.

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün ayıplı olduğu kararı yetkili teknik servisler tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. 

Ürün İade ve İptal Süreci

İptal/iade talebiniz onaylandıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde sipariş tutarı hesabınıza ödeme yönteminizle aynı olacak şekilde iade edilmektedir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi 

taksitli olarak yapılmaktadır. 


Ürün iadesi Sırasında Yapılması Gerekenler;

Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız. Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir.
Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır. İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır. Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.
İade edeceğiniz ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir.
Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.
Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi'gönderilmesi zorunludur. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri aksi durumda yapılamamaktadır.
Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.